Podlesie Machowskie 


                                   GMINA PILZNO 

W Podlesiu czeka na państwa przychylność i gościnność mieszkańców oraz piękno przyrody, lasy i potoki.Serdecznie zapraszamy!
Aktualności

Majówka w Podlesiu...
28.04.2013

W końcu nadeszła Nasza upragniona wiosna. Weekend majowy na stałe wpisał się już do naszych turystycznych kalendarzy, wiadomo, iż to idealny czas na ciekawe eskapady. W tym roku pogoda ma nam dopisać, warto wyruszyć w Polskę i odkrywać nieznane miejsca. Polecamy odwiedzenie naszej miejscowości „Podlesie Machowskie’’ to gwarantowane spędzenie aktywnie czasu na świeżym powietrzu. Zachęcamy do podziwiania uroków naszej pięknej miejscowości. Spacery, czy wyprawy rowerowe mogą być dobrym wyborem do spędzenia czasu w naszej wiosce. Wybór należy do Was, bawcie się i odpoczywajcie doskonale. Zapraszamy!!!

29.03.2013
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"
Życzy 
Administrator i Redakcja strony :
 Podlesiemachowskie.manifo.com

Święto pieczonego ziemniaka
23.09.2012

23 września 2012 odbył się piknik Święto pieczonego ziemniaka. Aura dopisała i mogliśmy się wspólnie bawić przy ogniskach. Atrakcją były liczne konkursy i zabawy z udziałem dzieci i dorosłych.
Celem pikniku poza udaną zabawą było zasięgniecie opinii lokalnej społeczności  o wykorzystaniu budynek po byłej szkole w Podlesiu.

Zaproszenie

50 lat OSP Podlesie Machowskie
13.06.2009

Jubileusz 50-lecia założenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Podlesiu rozpoczęła Msza Św. celebrowana przez ks. Krzysztofa Barana i Kapelana OSP Gminy Pilzno ks. Grzegorza Nowaka. Podczas uroczystości została poświęcona figura Św. Floriana, przyznano też medale i odznaczenia „Za zasługi dla pożarnictwa” Druhom OSP Podlesie. Obecnych było dziewięć Pocztów Sztandarowych z Gminy Pilzno oraz sąsiednia jednostka OSP Pogórska Wola. Swoją obecnością zaszczycili: Burmistrz Pilzna Józef Chmura, Z-ca Burmistrza Jan Gałuszka, 
Z-ca Prezesa Zarządu Powiatowego OSP Andrzej Reguła oraz Członkowie Zarządu Gminnego OSP w Pilźnie. 

Kreator stron internetowych - strona bez programowania